Здравейте, прекрасни хора!
Е, няма да ви лъжа.. тази седмица беше доста мудна и изпълнена с работа, но това не означава, че нямам любимци на седмицата. Този път имаме beauty продукти, неща, които ме разсейваха и ми помагаха в ежедневието, НО и едно много интересно и ново място. Харесва ми да ви показвам места, които са ми допаднали и вие самите може да посетите. А сега да започваме!
Продукти на Brave New Hair
Преди няколко седмици скъсих още повече косата си и се чувствам толкова добре! Винаги съм си падала по късите дължини, затова и залагам на тях! 😊Обичам начина, по който ми седят и ми е толкова лесно за поддръжка. Знам, че звучи странно, защото повечето момичета твърдят, че късата дължина на косата е по-трудна за оформяне, но при мен не е така. Истината е, че понякога не ѝ обръщам достатъчно внимание и грижите, които полагам за нея не са особено много. 😫 В салона, в който ходя третират косата ми с продуктите на Moroccan oil и тя изглежда повече от прекрасно, но Brave New Hair се погрижиха да се грижа за косата си вкъщи така, както и в салона. Започвам да използвам продуктите на Brave New Hair, в които няма сулфати, силикони, парафин и съставки от животински произход. Този бранд се грижи както за нас, така и за средата, в която живеем! А и са супер мили заради посланието, с което ми пратиха тези прекрасни продукти. Заслужава си да ги пробвате, мили дами!
Brave New Hair Balance Sulfate Free Shampoo
🌱активният въглен абсорбира замърсителите и почиства в дълбочина
🌱антистатик е
🌱удължава периода между измиванията
🌱успокоява скалпа
🌱детоксикира
Brave New Hair Reboot Hair Conditioner
🌱възстановява вътрешната структура на косъма
🌱редуцира накъсването на косъма
🌱улеснява разресването на косата
🌱намалява увреждането ѝ при химично третиране
Brave New Hair Balance Purifing & Detox Mud Mask
🌱абсорбира замърсяването и почиства в дълбочина
🌱защитава
🌱успокоява
🌱укрепва косата
🌱може да се ползва както за косата, така и за кожата на лицето и тялото
It’s SKIN Power 10 Formula Mask VB
Намерих нещо ново и супер интересно в DM Bulgaria, а именно корейски шийт маски. Знаете, че корейките са известни със своята грижа за кожата и отделят огромно внимание на това. А аз си взех тази “шийт” маска и съм изключително впечатлена от нея. Тя е балансираща и подходяща за мазна кожа, склонна към акне. Маската има нежна текстура и богата есенция, която се бори с кожни проблеми, като акне, зачервявания и тн. Съдържа B6 и екстракт от зелен чай. След употребата ѝ кожата е мека, хидратирана и сияйна.
Леонардо да Винчи на Уолтър Айзъксън
Е, видяло се е, че не може седмичната рубрика да мине без списание или книга. Обожавам да чета и сега имам повече свободно време и се възползвам от това. Препоръчаха ми тази книга и след като я разгледах, разбрах, че ще ми допадне. Попринцип не обичам да чета биографии, но тази е написана много по-интересно и различно. В средата си има и цветни страници с картини и скици. Показва ненаситната любознателност на Леонардо да Винчи.
Машинка за чистене на пуловери
Тази седмица се погрижих малко повече за есента, която предстои. Как? Ами, като си изчистих пуловерите от неприятните топченца и те станаха като нови! Отдавна търсех такава машинка, която да чисти пуловерите, но не знаех откъде точно да си взема. Но мама намери в Jumbo (мястото, в което има абсолютно всичко 😄) и я е купила от чисто любопитство. А то се оказа най-якото нещо! Пуловерите ми станаха като нови и сега нямам търпение да си ги нося!
Мекица & Кафе в Пловдив
Аз съм си пловдивско дете и винаги се радвам като има нещо ново в този красив град. В последно време има много нови заведения, барчета и кафенета, но малко ме впечатляват. Едно от любимите ми места в София е Мекица & Кафе на улица “Граф Игнатиев”, а като разбрах, че ще отварят и в Пловдив бях на седмото небе. То е мястото, на което можете да откриете топли мекици и ароматно кафе. И точно те ми напомнят на мекиците от детството ми и ме връщат към мили спомени. Както в София, така и в Пловдив заведението има прекрасна гледка. А вътре е уютно и приятно! Препоръчвам ви да го пробвате!
Е, мили хора, това е от мен за тази седмица! А вас какво ви впечатли?